Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
22.08.2020

ПРОТОКОЛ № 34 ПОЗАПЛАНОВОГО ЗАСІДАННЯ від 21 серпня 2020 року


ПРОТОКОЛ  № 34
ПОЗАПЛАНОВОГО ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
від 21 серпня 2020 року
                    
Головував: Міський голова, голова міської  комісії з питань ТЕБ та НС
                    Ігор Слюзар.                            
Присутні:   Члени комісії (за окремим списком).

    Слухали: 1. Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в місті Коломиї (Михайло Микитюк, Марія Буртик).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 ’’Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2’’ (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 712),  протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 20 серпня 2020 року № 24, та протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 21 серпня 2020р. № 42,  

комісія вирішила:

1. Установити з 00:00 годин 24 серпня 2020 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в місті Коломиї.
2. Залишити «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в сільських населених пунктах Коломийської об’єднаної територіальної громади (с.Воскресинці, с.Шепарівці, с.Іванівці, с.Товмачик, с.Саджавка) відповідно до протоколу позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 15 серпня 2020 року № 32.  

3. Відповідно до протоколу позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 15 серпня 2020 року № 32 додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, на території міста Коломиї забороняються:
1) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському сполученні;


11) посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньо обласного та міжобласного сполучення;
        крім перевезення:

        легковими  автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;

службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
2) відвідування закладів освіти здобувачами освіти;
3) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, крім торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та літніх майданчиків;

4) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.
Термін: на період карантину.


    3. Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (Андрій Тимків), Коломийському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області (Михайло Микитюк) забезпечити контроль за виконанням   протиепідемічних обмежувальних  заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, відповідно до п.п.1, 2, 3, 4 даного протоколу.
  Термін: до стабілізації епідситуації.

4. Відділу інформаційної політики міської ради (Наталія Сандецька), відділу з питань цивільного захисту міської ради (Олександр Кротюк) Коломийському міськрайонному відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (Павло Хоміцький), Коломийському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області (Михайло Микитюк), Коломийській міськрайонній філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр  МОЗ України» (Іван Ковальчук) залучити засоби масової інформації для проведення  широкого інформування та роз’яснювальної  роботи серед населення щодо обов’язкового виконання вимог протоколу № 32 позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 15 серпня 2020 року і даного протоколу.
Термін: до стабілізації епідситуації.

    5. Контроль за виконанням рішення комісії залишаю за собою.Міський голова,
голова міської комісії
з питань ТЕБ та НС          


Ігор  СЛЮЗАР


Секретар комісії            

Надія ІВАНОВА

Повернення до списку