Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 16 жовтня 2020

  18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

  18 жовтня - день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

 • 16 жовтня 2020

  Інформація про членів конкурсної комісії Інформація про членів конкурсної комісії

  Департамент соціально політики Коломийської міської ради відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проктів, заходів). Розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 (зі змінами) надає інформацію про членів конкурсної комісії

 • 13 жовтня 2020

  Зміни до програми "Державна соціальна допомога на догляд" Зміни до програми "Державна соціальна допомога на догляд"

  29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд».

  Відповідно до внесених змін, державна соціальна допомога на догляд призначається одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду та одержують пенсію відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” або Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

 • 13 жовтня 2020

  Зміни до програми "Муніципальна няня" Зміни до програми "Муніципальна няня"

  Кабінетом Міністрів України 02.10.2020 року внесено зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няняˮ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 68 “Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няняˮ.

 • 12 жовтня 2020

  Від 12 жовтня 2020 року починає курсувати маршрутний автобус №65-Б «Заводоуправління (м-н «ПАККО») - Хлібокомбінат» Від 12 жовтня 2020 року починає курсувати маршрутний автобус №65-Б «Заводоуправління (м-н «ПАККО») - Хлібокомбінат»

  Маршрутний автобус курсуватиме щоденно у звичайному режимі  за таким розкладом руху:

 • 12 жовтня 2020

  14 жовтня - День захисника України 14 жовтня - День захисника України

  Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, 78 річниці створення УПА, Дня українського козацтва, Дня села Саджавки

 • 9 жовтня 2020

  Зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи Зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

  Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 р. № 910 внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

  Пунктом 6.1 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», встановлено, що особа, яка отримала довідку, може замовити відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в довідці, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом, штрих-кодом, цифровим кодом). Замовлення та формування електронної довідки здійснюється безоплатно.

 • 9 жовтня 2020

  Від 2 жовтня 2020 року книга відгуків і пропозицій остаточно скасована Від 2 жовтня 2020 року книга відгуків і пропозицій остаточно скасована

  Мінекономіки замінило паперову Книгу відгуків та пропозицій на сучасні цифрові інструменти захисту прав споживачів.

 • 8 жовтня 2020

  Оновлено рекомендації для роботи дитячих садочків під час карантину Оновлено рекомендації для роботи дитячих садочків під час карантину

  З нововведень: - дозволено проведення культурно-виховних заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей однієї групи та за присутності одного з батьків/опікунів дитини (у масці) з розрахунку однієї особи на 5 кв. м площі приміщення, в якому проводиться захід, або території (якщо на відкритому повітрі). 

 • 8 жовтня 2020

  Субсидія на опалювальний сезон 2020-2021 років Субсидія на опалювальний сезон 2020-2021 років

  Департаментом соціальної політики міської ради буде розрахована житлова субсидія на опалювальний сезон 2020-2021 років у жовтні автоматично, в тому числі домогосподарствам, яким субсидія призначалась за рішенням комісії.

  При цьому, розрахунок розміру субсидії на послугу «опалення» буде проведено з 16 жовтня 2020 року, а в листопаді 2020 року розмір субсидії буде розраховано на повний календарний місяць.

  Окремо звертаємо увагу, що якщо житлова субсидія на неопалювальний сезон 2020 року була призначена з нульовим значенням, то з початком опалювального сезону буде проведено розрахунок субсидії з урахуванням опалення житлових приміщень.

  Тож звертатися за переоформленням житлової субсидії на опалювальний період 2020- 2021 років не потрібно!

 • 8 жовтня 2020

  Розпочала працювати урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті Розпочала працювати урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті

  Як повідомляє Міністерство соціальної політики, від 15 вересня в Україні розпочала діяльність урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті за телефоном 1545 (далі обрати 3). Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності дітей, батьків та осіб, що їх замінюють, з питань попередження та реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в інтернеті.

 • 2 жовтня 2020

  Управителі багатоквартирних будинків мають пройти професійну атестацію - зміни в законодавстві Управителі багатоквартирних будинків мають пройти професійну атестацію - зміни в законодавстві

  Згідно з частиною 5 статті 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» кожен управитель – юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинки (групи будинків)», а управитель – фізична особа підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію, або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

 • 1 жовтня 2020

  12 нових ліхтарів встановили на пл.Відродження в Коломиї 12 нових ліхтарів встановили на пл.Відродження в Коломиї

  12 нових ліхтарів встановили на пл.Відродження в Коломиї. Ще 4 ліхтарі встановлять на площі Шевченка у цьому році.

 • 1 жовтня 2020

  Один клік може допомогти Саджавці отримати 100 тис грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні Один клік може допомогти Саджавці отримати 100 тис грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні

  Один клік може допомогти Саджавці отримати 100 тис грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Проголосуйте за с. Саджавку! http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-2020-golosuem/?fbclid=IwAR3EAOhMP6Bxta3l8up2qYGmfy_MdTsZSz3uxLXKHCexqcx-CCwgsUr3f9U

 • 29 вересня 2020

  8 жовтня - 69 сесія міської ради 8 жовтня - 69 сесія міської ради

  8 жовтня 2020 року о 10:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться 69 сесія Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання з таким основним порядком денним: 

 • 29 вересня 2020

  Сьогодні 79 роковини трагедії Бабиного Яру Сьогодні 79 роковини трагедії Бабиного Яру

  За інформацією Українського інституту національної пам'яті, 29 вересня 1941 року у Бабиному Яру жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими". Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених. Установи управління культури до 79-их роковин трагедії Бабиного Яру запланували: - проведення бібліотеками міста та Музеєм історії міста Коломиї онлайн тематичних виставок на своїх сторінках у соціальних мережах; - проведення Музеєм історії міста Коломиї тематичної виставки архівних документів, присвячених злочинам нацизму у роки Другої світової війни.

 • 25 вересня 2020

  Починаючи з 01.10.2020 року адміністративні послуги суб'єктом яких є департамент соціальної політики Коломийської міської ради, надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» Коломийської міської ради Починаючи з 01.10.2020 року адміністративні послуги суб'єктом яких є департамент соціальної політики Коломийської міської ради, надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» Коломийської міської ради

 • 25 вересня 2020

  В Україні заборонено рекламу азартних ігор В Україні заборонено рекламу азартних ігор

  У випадках, коли реклама розповсюджується з порушенням вимог Закону України «Про рекламу», слід звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області тел.(0342)559617.

 • 23 вересня 2020

  Запрошуємо на безкоштовну екскурсію “Легенди столиці австрійського Покуття” Запрошуємо на безкоштовну екскурсію “Легенди столиці австрійського Покуття”

  З нагоди Всесвітнього дня туризму, запрошуємо на безкоштовну екскурсію “Легенди столиці австрійського Покуття”
  Особливого розквіту Коломия набула за часів Австро-Угорщини, тому ми пропонуємо вашій увазі декілька цікавих версій та легенд з життя та розвитку нашого міста.

 • 21 вересня 2020

  Відтепер на єдиній платформі можна дізнатися про всі державні послуги Відтепер на єдиній платформі можна дізнатися про всі державні послуги

  Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) на порталі Дія містить повну та достовірну інформацію щодо 1 000 послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів.


Сторінки: