Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Відділ звернень

     Вітаємо Вас у розділі "Звернення громадян"

     Одним із пріоритетних завдань Коломийської міської ради та її виконавчих органів є забезпечення ефективної роботи із зверненнями громадян.
Коломийська міська рада спрямовує свою роботу на реалізацію закріпленого статтею 40 Конституції України права громадян на звернення, вимог Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".
      В цьому розділі Ви знайдете необхідну інформацію про вимоги законодавства стосовно правильного оформлення звернень, як звернутися на особистий прийом до керівництва міської ради та її виконавчих органів та графіки прийому громадян керівниками Коломийської міської ради .
      Звертаємо Вашу увагу, що web-сторінка є консультативною. Якщо Ви хочете отримати офіційну відповідь, інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду у виконавчих органах міської ради, Ваше звернення має бути оформлене у порядку, визначеному Законом України "Про звернення громадян".

.