Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Громадяни (мешканці міста) можуть звертатися з петиціями до міської ради через веб-сайт Єдиної системи місцевих електронних петицій http://e-dem.in.ua.
Автор (ініціатор) петиції заповнює спеціальну форму. В петиції має бути викладено суть порушеного питання, пропозиція щодо його вирішення.
Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.
Петиція оприлюднюються на веб-сайті петицій протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором) після перевірки петиції робочою групою з питань розгляду електронних петицій, затвердженою розпорядженням міського голови на відповідність вимогам «Порядку розгляду електронної петицій, адресованої Коломийській міській раді».
Дата оприлюднення петиції на веб-сайті петицій є датою початку збору підписів на її підтримку.
Громадянин, який бажає виразити свою позицію щодо петиції, реєструється на веб-сайті петицій та активує позначку «Підтримую» під обраною ним петицією.
Петиція до міської ради розглядається за умови збору на її підтримку протягом не більше як трьох місяців з дня її оприлюднення не менш ніж 200 підписів громадян (мешканців). Інформація про початок розгляду петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті міської ради та веб-сайті петицій не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції. 

Детально ознайомитись з процедурою подання і розгляду електронної петиції, адресованої Коломийській міській раді слід у «Порядку розгляду електронної петицій, адресованої Коломийській міській раді».

ПОДАТИ НОВУ ПЕТИЦІЮ

Відкликати секретаря Коломийської міської ради Любомира Жупанського

Про створення молодіжного центру
Дата зміни: 29.09.2020 11:15